درب ضد سرقت

کالادرب با همکاری بهترین کارخانه ها سعی دارد بهترین و لوکس ترین درب های مقاوم به سرقت ارائه دهد.درب های مقاوم به سرقت این مجموعه شامل چهار سری اولترالوکس ، فوق لوکس ، لوکس و اکونومی است.

درب ضد سرقت اولترالوکس

سری درب های مقاوم به سرقت اولترالوکس از محصولات جدید کارخانه معتقد می باشند. این سری تفاوت زیادی نسبت به سری های لوکس برجسته و اکونومی دارند و از لحاظ ساخت کاملا متفاوت هستند.

تفاوت این سری با سایر سری ها در چهارچوب کشوی پهن ، دورکوب پشت ساده قفل پستچی و پاخور استیل طلایی است. سیستم آلومینیومی و لولاهای قوی تر در این سری درب ها به کار رفته است.

سری اولترالوکس از لحاظ کیفیت و سیستم ساخت کاملا شبیه به درب های خارجی است و علاوه بر طرح های موجود در تمام طرح های دیگر قابل سفارش است.

سری اولترالوکس

درب ضد سرقت فوق لوکس

سری درب های مقاوم به سرقت فوق لوکس کالادرب بیشتر از کارخانه معتقد تامین می شود و کارخانه آتار و چند کارخانه دیگر نیز مارا در این بخش همراهی می کند.

تفاوت این سری با سایر سری ها بیشتر در منبت ها و تاج و روکوب دار بودن درب است. درب های این سری بیشتر برجسته و دارای تاج و روکوب است به همین دلیل فوق لوکس محسوب می شوند.

سری فوق لوکس از نظر زیرکار و چهارچوب فرقی با لوکس و اکونومی ندارد و قفل بیشتر درب ها کاله ترک می باشد.

سری فوق لوکس

درب ضد سرقت لوکس

سری درب های مقاوم به سرقت لوکس کالادرب نیز  بیشتر از کارخانه معتقد تامین می شود و کارخانه آتار سری مدرن که بخشی از درب های لوکس محسوب می شوند را تامین می کند.

تفاوت این سری با سایر سری اکونومی بیشتر در بحث برجستگی و استفاده از روکش چوب است. بشتر درب های سری لوکس برجسته و طرح های زیبا است.

سری لوکس نیز از نظر زیرکار و چهارچوب فرقی با فوق لوکس و اکونومی ندارد و قفل بیشتر درب ها کاله ترک می باشد.

سری لوکس

درب ضد سرقت اکونومی

اکونومی در کالادرب به معنی بی کیفیت نیست و این اسم صرفا به عنوان یک سری هست و کیفیت زیر کار و متریال تفاوتی با سایر سری ها ندارد.

سری درب های مقاوم به سرقت اکونومی کالادرب نیز بیشتر از کارخانه معتقد تامین می شود و کارخانه آتار نیز برخی از مدل های این محصولات را تامین می کند.

تفاوت این سری با سایر سری ها در روی درب است که بیشتر این درب ها برجسته نیستند و حالت سی ان سی یا فرزخور هستند و از لحاظ سایر موارد فریقی با بقیه سری ها ندارند.

سری اکونومی نیز از نظر زیرکار و چهارچوب فرقی با فوق لوکس و لوکس ندارد و قفل بیشتر درب ها کاله ترک و داف ترک می باشد.

سری اکونومی

کاتالوگ درب های ساختمانی کالادرب

کاتالوگ جامع درب های ضدسرقت کالادرب
ما در کالادرب تمام تلاش خود را در راستای ارائه محصولات با کیفیت و قوی می کنیم و راه های مختلفی برای آشنایی با محصولات ما در اختیار شما قرار دارد. یکی از این راه ها کاتالوگ های دیجیتال کالادرب است.